Eyüp Hurdacı Ve Geri Dönüşüm

Nakit Hurda Alımı

Eyüp Hurdacı Ve Geri Dönüşüm

Ağustos 26, 2020 Hurdacı 0
Eyüp Hurdacı Firması

Türkiye obezite açısından riskli bu konumdadır. Çok az hareket ediyor ya da hiç etmiyoruz. Bizde Eyüp Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak hem sizleri hareket etmeye çağırıyor hem de hurdalarınız için bizi tercih etmenizi istiyoruz. Kampanya tadında olan bu çağrımıza gel sende kulak ver. Hem yürü, hareket et, hem de hurdalarını bize sat para kazan. Bizce çok iyi bir fırsat. Değerlendirmek senin elinde. Hem sağlığınız açısından da iyidir. Kilolar her zaman başa bela olmaktadır. İstediğini alıp giyemezsin, toplumdan kendini soyutlamak zorunda kalırsın, rahat bir nefes bile alamazsın ve dahası.. Bütün bunlardan kurtulmak için sende gel hem yürüyüş yap hem de hurdanı Eyüp Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüye getir. Taşınamayan ağır olanlar için telefon etmek yerine her mahallede bulunan hurda dükkanlarımıza yürüyerek gidip konuşabilir, detaylı bilgi de alabilirsiniz. Hadiyin hep birlikte hem hareket edelim hem de hurdalarımızı Eyüp Hurdacıya getirelim.

Akşemsettin Demir Hurdacısı

Demir hurdalarınızın yeni adresi artık Akşemsettin Demir Hurdacısıdır. Bizleri tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Çırçır Bakır Hurdacısı

Bir bülbül misali sizlere bakır hurdanızı ederi değerinde alırız diye sesleniyoruz. Sesimizi duyunuz ve bakır hurdalarınızı Çırçır Bakır Hurdacısına getiriniz.

Düğmeciler Çelik Hurdacısı

Düğme bulunduğu yerdeki iki şeyi birbirine bağlar, açıklığı kapatır. Sende rakiplerin ile arandaki açığı kapatmak istiyorsan çelik hurdan hakkında bilgi almak için yürüyerek düğmeciler mahallesinde bizi ziyaret et, bilgi edin sonra da biz ekibimiz ile gelelim, yükleme işini yapalım. Olur mu?

Esentepe Alüminyum Hurdacısı

Hafif bir rüzgar esintisinde yürüyüş harika olmaz mıydı? Sen de alüminyum hurdanı Esentepe Alüminyum Hurdacısına getir rüzgarın esintisine kapıl. Yürüyüşünü yap.

Göktürk Merkez Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurda alım merkezi göktürk merkezde yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Güzeltepe Yıkım Hurdacısı

Tepeleri, dağları, gökyüzünü daha iyi görebilmek istiyorsan ortamdan yıkım hurdanı kaldır. Nereye mi? Tabii ki de Güzeltepe Yıkım Hurdacısına.

İslambey Kağıt-Karton Hurdacısı

Dinimiz israftan kaçınmamızı söyler. Ve devirde tasarruf devridir. Bu yüzden daha fazla kağıt-karton israfından kaçınmak için sen de kağıt-karton hurdanı İslambey Kağıt-Karton Hurdacısına getir. Geri dönüşümle yeniden kullanıma dönüştürelim ve israfa artık bir dur diyelim.

Eyüp Hurdacı Firması ve Hurda Alımı

Karadolap Pimapen Hurdacısı

Sende teknolojinin olumlu etkisinden yararlan. Kapı, pencereni pimapenden yaptır. Eskimiş hurda pimapenlerini de Karadolap Pimapen Hurdacısına sat. Karşılında parasını kazan.

Merkez Kablo Hurdacısı

Afacan ve biraz da meraklı bir çocuğunuz var ve kabloları da parçalıyor,içeriğini merak ediyor  ise çocuğunuz ve kablo hurdalarınız ile birlikte sizi Merkez Kablo Hurdacısına bekliyoruz. Biz ona zarar gelmeden kablonun içinde bulunanları anlayacağı dilden anlatırız. Bu sayede hem zarar görmemiş olur, hem de para kazanır. Ve bu işleri bırakır. Kablo hurdası biriktirmeye de başlayabilir.

Nişancı İnşaat Hurdacısı

İnşaat hurda alımı konusunda gideceğiniz tek adres Nişancı İnşaat Hurdacısıdır. Bekliyoruz sizleri inşaat hurdalarınız ile.

Rami Cuma Şantiye Hurdacısı

Rami Cuma mahallesinde şantiye hurda alımı yapmaktayız. Duyanlar duymayanlara, bilenler bilmeyenlere söylesin.

Rami Yeni Makine-Motor Hurdacısı

Evinize yeni bir makine mi aldınız. Ve eskisinden kurtulmanın yollarını mı arıyorsunuz. Biz size söyleyelim o yolu. Yolunuz ve adresiniz: Rami Yeni Makine-Motor Hurdacısıdır. İyi günler dileriz.

Sakarya Fabrika Hurdacısı

Necip Fazıl Kısakürek’in herkes tarafından beğenilen ve tutulan Sakarya Türküsü gibi bizde Sakarya Fabrika Hurdacılar olarak fabrika hurda alanında beğenilen, övülen ve en çok tercih edilen bir hurdacı olmak için çalışıp çabalamaktayız. Sizde fabrika hurdalarınızı Sakarya Fabrika Hurdacısına getirin.

Yeşilpınar Kurşun Hurdacısı

Hem sizin sağlınız hem de belediye işçilerinin sağlığı için kurşun hurdalarınızı çöpe atmak yerine Yeşilpınar Kurşun Hurdacısına getirin. Sağlığınızı riske atmayın.

Ağaçlı, Akpınar, Alibeyköy, Çiftalan, Dedterdar, Emniyettepe, Işıklar, İhsaniye, Mimar Sinan, Mithatpaşa, Odayeri, Pirinççi, Silahtarağa, Topçular mahallelerinde de araiş, krom, çinko, sarı hurdaları başta olmak üzere her çeşit hurda alımı yapmaktayız. İlk başta dediğimiz kampanya tadında olan seslenişimizi yeniden hatırlatmak isteriz. Hadi gel sende hem hareket et hem de hurdanı Eyüp Hurdacıya getir. Hem sağlığın hem de cebin bayram etsin.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif İsteyin
Open chat