Bayrampaşa Hurdacı Hizmetlerimiz

Nakit Hurda Alımı

Bayrampaşa Hurdacı Hizmetlerimiz

Ağustos 23, 2020 Hurdacı 0
Bayrampaşa Hurdacı Hurda Alımı

Bu ilçenin adı Dördüncü Murad’ın sadrazamlarından Bayram Paşa’nın burada bir çiftlik sahibi olmasından esinlenilerek Sağmalcılar adı, 1978’de Bayrampaşa olarak değiştirilmiştir. Ve artık Bayrampaşa olarak anılmaktadır. Bayramın gelmesine en çok da çocuklar sevinir. Çünkü bayram demek  yeni kıyafetler, harçlıklar ve bir sürü rengarenk şeker demektir. Bayramı çocuklar gibi yaşamanız dileğiyle. Sizde eskimiş eşyalarınız için artık üzülmeyin aksine sevinin. Eski eşyalarınızı özellikle de hurda niteliği olanlar size para kazandıracak. Yeter ki hurdalarınızı doğru adrese ulaştırmasını bilin. Hurdalarınızın yeni adresi Bayrampaşa Hurdacı Ve Geri Dönüşüm.

Altıntepsi Bakır Hurdacısı

Bakır da en az altın kadar değerlidir. En çok kullanılan ve bulunan metallerden birisidir. Ve geri dönüşüm alanında da kıymetli bir metaldir. Bu yüzden bu değerli bakır eşyaları çöpe atmak yerine Altıntepsi Bakır Hurdacısına verin. Eski eşya para kazandırırmıymış diyenlere inat siz getirin hurdalarınızı. Bakın, görün kazandırıp, kazandırmadığını. Onlarda bu sözlerinden dolayı bir daha düşünüp, aynı sözü söylemekten vazgeçerler. Hatta belki onlarda artık hurdalarını bize getirirler.

Cevatpaşa Hurdacısı

Makine- motor hurdalarınız için gideceğiniz adres belli. Neresi dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen söyleyelim. Makine-motor hurdalarınız için Cevatpaşa Hurdacıya geliniz.

İsmet Paşa Demir Hurdacısı

İsmet paşa mahallesinde İsmet paşa parkı sosyal tesisleri bulunmaktadır. Bu tesiste güzel vakit geçirebileceğiniz parklarda bulunmaktadır. Bu tesiste çalışan işçiler, işletmecilere sesleniyoruz. Yenilik yaratmak, eskilerden kurtulmak, canlı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu tesise demir hurdaları İsmet Paşa Demir Hurdacısına verebilirsiniz.

Kartaltepe Çinko Hurdacısı

Kartallar avlarını çok uzak mesafeden seçip görürlermiş. Biz Kartaltepe hurdacılar da çinko hurdalarınızı bir kartal misali ayırt ederiz. Çinko hurdanız hakkında aklınızda soru işaretlerimi var. Hemen giderelim. Yapmanız gereken tek şey çinko hurdalarınızın fotoğraflarını çekmek ve whatsapp üzerinden bizimle paylaşmak. Biz de hurdalarınızı hemen değerlendirip en kısa sürede cevap veririz. Gel git yorulmamış olursunuz.

Kocatepe Şantiye Hurdacısı

Koca koca şantiye hurdalarınız için bizi arayın. Biz terinize gelelim yükleme işini orda yapalım. Sizi yormadan. Her zaman müşteriden yana hizmet vermek için çalışır, çabalarız.

 

Bayrampaşa Hurdacı Geri Dönüşüm İşleri

Muratpaşa Kağıt-Karton ve Plastik Hurdacısı

Kağıt-karton ve plastiği hep birlikte alımını yapmaktayız. Sizden sadece fiyat için plastik ve kağıt-kartonu ayrı biriktirmenizi istemekteyiz. İster bizi arayın biz gelelim, isterseniz de siz yerimize Muratpaşa Hurdacıya getirin. Her türlü işiniz hallolur. Mutlu bir şekilde ayrılırsınız.

Ortamahalle Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdalarınızı önce piyasadan bir sorun ve onların verdikleri hizmete bir bakın. Daha sonra bize gelin. O zaman aradaki farkı kendi gözünüzle göreceksiniz. Ve artık sizinde tercihiniz Ortamahalle Sanayi Hurdacısı olacaktır.

Terazidere Alüminyum Hurdacısı

Terazi burcu biraz kararsızdır. Ne alacağına, neyi satacağına, neyi yapacağına pek karar veremezler. Bunun yanında sevdiği, tuttuğu bir nesneyi, eşyayı da asla bırakmaz. Bizde sizin terazi burçlarında olan kararsızlığınızın olmamasını ve bizi seveceğinize hiç şüphesiz eminiz de yolunuza bizimle devam edeceğinizi canı gönülden istiyor ve temenni ediyoruz. Elinizde bulunan alüminyum hurdalarınızı tüm kararlılığınız ile Terazidere Alüminyum Hurdacısına verin.

Vatan Fabrika Hurdacısı

Biz Türkler için Vatan kıymetli ve çok değerlidir. Bu vatan toprağı için her şeyimizi vermeye hazırızdır. Eğer bu vatan toprağında yaşıyorsak verdiğimiz hizmetinde kaliteli ve düzgün olması gerekir. Aynı toprakta yaşıyorsak birbirimize karşı dürüst olmalıyız. Bizde bugünlere gelmemizi buna borçluyuz. Her zaman piyasa analizi yapıp onan göre fiyatları belirleriz. Bir çok fabrika ile anlaşmamız da vardır. Sizde gelin bir konuşun ondan sonra aklınıza yatarsa fabrika hurdalarınızı Vatan Fabrika Hurdacısına getirin. Bizde teklif var ısrar yoktur.

Yenidoğan Çelik Hurdacısı

Yeni doğmuş bir bebek misali temiz, saf, hafif olmak istiyorsanız sizde çelik hurdalarınızı Yenidoğan Çelik Hurdacısına verin. Bebeklerin yaşadığı bu duyguyu sizde yaşayın. Bayrampaşa hurdacı araçlarımız haftanın yedi günü adresten hurda alımı yapıyor bilginiz olsun.

Yıldırım Kurşun Hurdacısı

Yağmur yağdığında özellikle de havanın gök gürültülü olduğunda şimşekler çakar ve yıldırımlar düşer. Tıpkı bizde Yıldırım Kurşun Hurdacılar olarak hurdalara biçtiğimiz fiyatlarımız ile adeta bir yıldırım etkisi yaratmaktayız. Denemekten ne çıkar?

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif İsteyin
Open chat