Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Nakit Hurda Alımı

Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Ağustos 29, 2020 Hurdacı 0
Bahçelievler Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm

İstanbul’un Bahçelievler İlçesi şehir merkezine yakınlığı ve kalabalık nüfusu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu hem avantaj hem de dezavantajdır. Bizler de Bahçelievler Hurdacı ve Geri Dönüşümcüler olarak dezavantaj olan durumları avantaja çevirmek ve daha yaşanabilir bir çevre, yaşam alanı oluşturmak adına sizler için burada hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler ilçesini diğer ilçesinden farklı kılmak, parmakla gösterilen bir ilçe yapmak için herkesin üstüne düşen görevleri hassasiyetle yapmalarını siz değerli Bahçelievler halkından rica etmekteyiz. Gelin hep birlikte yaşadığımız yeri daha da güzelleştirelim. Hem atalarımız ne demiş aslan yattığı yerden belli olur. Çöp kovasının adının da hakkını verip sadece çöpleri çöp kovasına atalım. Hurdalarımızı Bahçelievler Hurdacısına verelim.

Bahçelievler İnşaat Hurdacısı

Şuan yaz mevsimindeyiz. İnşaat da çalışmalar devam etmektedir. İnşaat işleri tüm hızıyla devam ederken bir taraftan da hurdalar çıkmaktadır. Bahçelievler Hurdacılar ile anlaşın, inşaat işlerinizde sizi bu inşaat hurdalarından kurtaralım. Denemeye değer bizce.

Cumhuriyet Kağıt-Karton Hurdacısı

Kağıt ve karton hurdalarınızın yeni adresi artık Cumhuriyet Kağıt- Karton Hurdacısıdır. 7/24 hizmetinizdeyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çobançeşme Çelik Hurdacısı

Diğer semtlere göre daha küçüktür. Bir çobanın görevi himayesi altında bulunan koyun sürüsüne gözü gibi bakmaktır. Sizlerde bir çoban misali eşyalarınıza özellikle de çelikten yapılanlara gözünüz gibi baktınız ama sonunda ömrünü doldurup hurda adını aldı. Son görevinizi yapıp çelik eşyalarınızı Çobançeşme  Çelik Hurdacısına gözünüz kapalı verebilirsiniz. Gerisi bizde.

Bahçelievler Hurdacı Geri Dönüşüm Şirketleri

Fevzi Çakmak Mahallesi

Sağlıklı yaşam parkının da bulunduğu bu güzel Fevzi Çakmak Mahallesinde kurşun hurda alımı yapmaktayız. Kurşunun insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini de düşünerek sizler için Fevzi Çakmak mahallesinde kurşun hurdalarını alıp sizleri daha fazla riske atmadan onları geri dönüşümde yeniden kullanıma kazandırmaktayız.

Hürriyet Demir Hurdacısı

Küçük ve kalabalık nüfuslu mahallemizde bu durumu fırsat bilerek demir hurdalarının da çok olacağını düşündüğümüzden burada demir hurdaları almaktayız. Zaten kalabalık olan mahallemizde bir de demir hurdalarının yer kaplamasını, işgal etmesini önleyelim. O yüzden demir hurdalarınızı Hürriyet Demir Hurdacısına verin.

Kocasinan Merkez Hurdacısı

Her türlü yıkım hurdalarınız ederi değerinde alınır. Bizleri arayın detaylı bilgiyi verelim sizlere. Ya da bizi yerimizde de ziyaret edebilirsiniz. Seçim ve tercih sizlere aittir.

Siyavuşpaşa Alüminyum Hurdacısı

İlçe merkezine yakın olan bu mahallemizde sizler için daha da bir canla başla çalışmaktayız. Düşündük burada hangi çeşit hurda alımı yapabiliriz diye. Ve sonunda alüminyum hurdaları almakta karar kıldık. Bütün bu uğraş ve çabalarımız hep sizler içindir.

Hurda Alan Yerler

Soğanlı Pimapen Hurdacısı

Evinizde bir yenilik, değişiklik yapıp pimapenlerinizi yenisiyle değiştirdiğinizde eskisini napcaz diye düşünmeye son artık. Soğanlı Pimapen Hurdacılar olarak sizler için biz onları alıyoruz ve karşılığında sizlere ücretini ödüyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz.

Şirinevler Bakır Hurdacısı

Şirin ev olup da şirin hurda olmaz mı? Tabii ki olur. Nasıl mı? Şimdi siz değerli Şirinevler mahallesi halkı olarak elinizde bulunan bakır hurdalarızı biz Şirinler bakır hurdacısına getiriyorsunuz bizde bu hurdaları sizden ederi karşılığında bir ücretle alıyoruz. Hem alan hem satan memnun oluyor. Böylece de şirin bir hurdacıya dönüşmüş oluyoruz.

Yenibosna Merkez Makine- Motor Hurdacısı

Makine ve motor işleri ile uğraşmayı seven bir kesim elbette vardır. Tam da onlar için makine ve motorlardan arta kalan, kullanılmayan, hurdaya çıkan parçaları alıyor ve biz yeniden kullanıma kazandırmak adına geri dönüşüm alanında işleme geçiriyoruz. Makine ve motor işleri ile uğraşan Yenibosna mahallesi sakinlerine sesleniyoruz. Sesimizi duyup geleceğinizi umuyoruz. Şimdiden teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.

Zafer Hurdacı

Zafer duygusunu hem sizin hem de bizim yaşayabilmemiz oldukça mümkün. Nasıl mı?

İşte cevabı. Fabrika ve araiş hurdalarınızı Zafer hurdacıya veriyorsunuz. Böylece hem fabrika atıklardan ve hurdalardan arınmış oluyor, sizin cebinize bir katkısı oluyor, bizde siz mutlu olduğunuz ve bu hurdaları aldığımız için zafer bizimdir deyip bu duyguyu hem yaşıyor hem de yaşatmış oluyoruz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif İsteyin
Open chat